[NEED] VPS Trial 2 - 3 Hari :D

Status
Not open for further replies.

localhost

Apprentice 2.0
setuju :) apalagi kalo yang request trialnya pakai informasi asal :D dah ketahuan banget maksudnya hehehehehehe

dhyhost

Web Hosting Service
The Warrior
Verified Provider
Dulu saya pernah posting untuk trial VPS dan sampai sekarang masih banyak yang tanya.

Saya jawab, bayar dulu paket yang mau diambil dan jika tidak puas dalam 1 minggu maka uang akan dikembalikan. Yang serius mau nyewa biasanya langsung bayar (dan syukurnya tidak ada yang minta uang kembali).

Saya pikir yang kasih trial itu juga mesti bayar didepan.

dihoster sebelah ada tuh yg ngasih trial, tp harus kirimkan scan KTP, :D

wregen

Saya cuba banyak VPS percubaan percuma menawarkan pada bulan-bulan yang lalu. Saya boleh mengatakan kebanyakan mereka adalah penipuan atau perkhidmatan yang buruk. Selain itu, sebahagian besar daripada mereka mengenakan anda selepas tempoh percubaan tamat. Antara perkhidmatan yang buruk saya terserempak dengan 7 hari tawaran percubaan percuma dari Limy VPS. Anda mendaftar dengan bayaran minimum $ 1 dan anda boleh memilih mana-mana pakej mereka yang anda suka, dari asas untuk pakej premium. Saya meluas diuji VPS mereka untuk tempoh percubaan dan amat berpuas hati. Selepas, melanggan Limy VPS Pelan Asas dan mendapati diri saya sangat gembira. Saya akan mengesyorkan semua orang untuk menguji perkhidmatan mereka, anda akan sangat gembira.

Status
Not open for further replies.